KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725025
nr 1372 5025
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 28/50. Motivet: ca 44x60, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:36:19
100 kr